VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde pan Novák k veterináři a říká: ´Co mám dělat, pane doktore? Náš pes honí lidi na kole!´ Doktor chvíli přemýšlí a pak odvětí: ´Seberte mu kolo!´
Baví se Bush, Mitterand a Havel : Bush : ´Já mám třicet ochránců, jeden z nich mě chce zabít a já nevím který.´ Mitterand : ´Já mám třicet milenek, jedna z nich má AIDS a já nevím která.´ Havel : ´Já mám třicet poradců, jeden z nich je chytrý a já nevím který.´