VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde pan Novák k veterináři a říká: ´Co mám dělat, pane doktore? Náš pes honí lidi na kole!´ Doktor chvíli přemýšlí a pak odvětí: ´Seberte mu kolo!´
Soused vyjde na zahradu a kouká, že policista, co bydlí vedle, kope dvě studny. Chvíli se dívá, pak mu to přece jen nedá a ptá se: ´Že jsem tak smělej, na co potřebujete dvě studny?´ ´Na co, na co...to je přece jasný, ne? Jedna je na studenou a druhá na teplou vodu!´