VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Víte... ...proč mají blondýny nanejvýš čtyři děti? Protože si přečetly, že každé páté dítě, které se ve světě narodí, je Číňan.
´Tak za kolik půjdem?´ zeptal se dobře vyhlížející pán vyzývavé blondýnky v Perlové ulici. ´Za pět set.´ ´To je moc, dám ti tři stovky.´ ´Pět set, nebo nic.´ Pán odešel. Druhý den náhodou prochází stejným místem s manželkou. Stojí tam zase ta blondýnka a povídá: ´No, včera ti bylo líto dát pět set, a koukej, co jsi sehnal za ty tři stovky!´