VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Jeden stryc bydli v malem domku na vesnici. Domek uz byl zvenci znacne omsely, a tak se stryc rozhodl, ze mu dopreje novou omitku. Napsal synovi, ktery bydli v Praze, aby prijel domu, ze se bude omitat. Syn, jemuz zrovna manualni prace k srdci neprirostla, odepsal: Mily tatinku, prijet nemuzu, protoze lezim doma v posteli s anginou pectoris. Stryc se velmi rozhorlil a hned poslal synovi telegram: Prijed teda i s tou courou, bude aspon michat maltu!
Manželský pár se ráno probudí a ona říká: Miláčku, já měla tak nádherný sen. Manžel je zvědavý a ptá se jaký, že měla sen. Odpovídá mu: No, viděla jsem kbelík plný mužského přirození, všechny údy byly tak velké a chtivé a vůbec připravené. To on už to vevydrží a ptá se, zda tam byl i ten jeho. Ona mu říká: Ano, byl úplně na dně toho kýble, malý, odvařený a škaredý. Jeho to popudí, ale mlčí. Dalšího rána se probouzi s tím, že jemu se zdál sen, oznamuje to manželce a ta zvědavá se táže jaký sen se mu zdál. Zdálo se me, že vidím kbelík, ale plný ženského přirození, všechny tam byly takové uzounké, oholené, růžové a zkrátka k pomilování. Ona se ptá, zda tam byla i ta její. On odpovídá suše: No, v té tvoji stál ten kýbl.