VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Baví se tři chlapi, kdy je lepsi soulozit. Prvni rika: nejlepsi to je odpoledne. Date si oběd, pivko a na gauči... prostě paráda. Druhý říká: ne ne. Nejlepši je to večer, romantická veceře, postel v růžích... nic lepšího neznám. Třetí na to: Nemůžu si pomoct, ale nejlepší to je ráno. Co? Ráno? Vždyť to je hnus. Rozcuchané vlasy, smrdí ji z huby, atd.. To je sice všechno pravda, ale já mám alespoň jistotu, že jsem prvni!!
Potkají se dva dědci, baví se o všem možném a najednou ten jeden povídá: ´Člověče, Ferenc, já mám hrozný problémy se spaním, ne a ne usnout.´ - ´Tak to dělej jako já. Já počítám do tří a pak už tutově usnu.´ - ´Fakt, jo? Jen do tří?´ - ´No, někdy teda i do půl čtvrtý ...´