VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Soudružka učitelka se ptá dětí: ´Děti, kdo ví, jak se jmenoval nejvýznamnější člověk 20. století?´ Nikdo se nehlásí. ´No děti, kdo správně odpoví, dostane čokoládu.´ Přihlásí se Pepíček a říká: ´Vladimír Iljič Lenin.´ ´Výborně, pojď si vzít čokoládu!´ Pepíček vezme čokoládu a když si sedá do lavice, říká si potichu: ´Sorry, Rambo, ale obchod je obchod.´
Tří si povídají, co udělají s vánočními odměnami. První říká: Pracuji v Německé bance, z vánočních odměn si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou. Druhý povídá: Pracuji v Daimler Chrysler, za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa. Třetí povídá: Já pracuji ve Siemensu a za vánoční odměny si koupím svetr. .... ostatní se ho ptají: A co zbytek? Třetí odpoví: ´Zbytek mi k tomu přidají rodiče...´