VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
´Drahoušku,´ šeptá manžel v noci manželce, ´kdyby jsem zemřel, vdala by ses znovu?´ ´Předpokládám, že ano,´ odvětí manželka. ´A spala by si s ním ve stejné posteli jako se mnou?´ ´No, jelikož je to jediná postel v domě, tak bych neměla jinou možnost.´ ´A milovala by ses s ním?´ ´Miláčku,´ říká žena shovívavě, ´vždyť by to byl můj manžel.´ ´A nechala bys ho řídit moje auto?´ ´Kdepak,´ zívá žena, ´on neumí řadit.´
Adam je v ráji sám a je mu moc smutno. Říká : > Bože, je mi smutno, nedá se s tím něco udělat ? < Adame. dám Ti ženu, inteligentní, hodnou, krásnou, dobrou kuchařku a hospodyni... > Bože, to se mi nezda, co by me to stalo ? < Skoro nic, jen jednu ruku a jednu nohu. > Hmm, to ne. > Bože, co bys mi pořídil za jedno žebro ???!.......