VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde Hitler do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne: ´Ó děkuji Ti, že jsi mi dal Rakousko.´ ´Máš štěstí.´ ´Ó děkuji Ti Pane, že jsi mi dal Čechy.´ ´Máš štěstí.´ Hitler se podiví, ale pokračuje: ´Ó děkuji Ti, že jsi mi dal Francii.´ ´Máš štěstí,´ zní znovu odpověď Ježíše. Hitlerovi to již nedá a tak se zeptá: ´Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?´ ´Protože kdybych neměl přibité nohy, tak Tě kopnu do držky.´
Dirigent orchestru měl velké potíže s bubeníkem. Mockrát to spolu probírali, ale bubeníkův výkon se pořád nedařilo zlepšit. Jedenkrát už to dirigent nevydržel a před celým orchestrem nahlas řekl: „Když někdo neumí hrát na svůj nástroj, tak mu ho vezmou, strčí mu do ruky dvě paličky a udělají z něho bubeníka.“ A z orchestru se ozvalo: „A když ani to nepomůže, tak mu jednu paličku seberou a udělají z něho dirigenta.“