VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Baví se tři chlapi, kdy je lepsi soulozit. Prvni rika: nejlepsi to je odpoledne. Date si oběd, pivko a na gauči... prostě paráda. Druhý říká: ne ne. Nejlepši je to večer, romantická veceře, postel v růžích... nic lepšího neznám. Třetí na to: Nemůžu si pomoct, ale nejlepší to je ráno. Co? Ráno? Vždyť to je hnus. Rozcuchané vlasy, smrdí ji z huby, atd.. To je sice všechno pravda, ale já mám alespoň jistotu, že jsem prvni!!
´Mám pro vás dobrou a špatnou zprávu,´ říká obhájce svému klientovi. ´Tak napřed tu špatnou. Přišly výsledky krevního testu a vaše krev se v DNA přesně shoduje s krví nalezenou na místě zločinu.´ ´Ale ne!´ zvolá klient. ´No a jaká je ta dobrá zpráva?´ ´Máte velice nízkou hladinu cholesterolu.