VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Baví se tři chlapi, kdy je lepsi soulozit. Prvni rika: nejlepsi to je odpoledne. Date si oběd, pivko a na gauči... prostě paráda. Druhý říká: ne ne. Nejlepši je to večer, romantická veceře, postel v růžích... nic lepšího neznám. Třetí na to: Nemůžu si pomoct, ale nejlepší to je ráno. Co? Ráno? Vždyť to je hnus. Rozcuchané vlasy, smrdí ji z huby, atd.. To je sice všechno pravda, ale já mám alespoň jistotu, že jsem prvni!!
Letí Čech, Afričan a grónský mužík letadlem. V tom grónský mužík povídá: ´Teď letíme nad mojí zemí´ Jak to poznáš, zeptají se ho Čech a Afričan?!? A grónský mužík odpoví: ´Vyndám ruku z okna a je mi zima´ Letí dál a najednou Afričan říká: ´Teď letíme nad mojí zemí´ a ostatní: ´Jak to poznáš?!?´ a Afričan na to: ´Vyndám ruku z okýnka a je mi teplo´ Letí zase dál a Čech říká: ´teď letíme nad mojí zemí´ a ostatní zase: ´Jak to poznáš?!?´ a Čech na to: ´Jednoduše. Vyndám ruku z okýnka a ukradnou mi hodinky!!´