VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Baví se tři chlapi, kdy je lepsi soulozit. Prvni rika: nejlepsi to je odpoledne. Date si oběd, pivko a na gauči... prostě paráda. Druhý říká: ne ne. Nejlepši je to večer, romantická veceře, postel v růžích... nic lepšího neznám. Třetí na to: Nemůžu si pomoct, ale nejlepší to je ráno. Co? Ráno? Vždyť to je hnus. Rozcuchané vlasy, smrdí ji z huby, atd.. To je sice všechno pravda, ale já mám alespoň jistotu, že jsem prvni!!
Na policejní stanici: ´Šéfe, přepadli banku!´ ´Nemůžu, seru!!! Víte co, jeďte beze mě a až doseru, tak za váma přijedu!´ Za půl hodiny přijede náčelník k bance, všichni lupiči spoutaní. ´Teda chlapi, jak se vám tohle povedlo?´ ´Jednoduše, postříleli jsme jim všechny rukojmí a oni se museli vzdát.´