VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Ptá se mladý velbloud maminky. ´Mami, proč máme tak veliký řasy?´ ´No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí.´ ´A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky.´ ´No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil.´ ´A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?´ ´No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní.´ ´To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?´
Jede takhle trabant a dojde mu benzin. Zastaví škodovku a říká: Svezeš mně? Jasně, ty seš lehkej. Odpověděla škodovka. Jedou a škodovce dojde benzin. Zastaví bavoráka a říkají: Svezeš nás? Jasně odpověděl bavorák. A ty malej vzadu, kdyby něco, tak blikej nebo trub. jedou skoro dvoustovkou když projedou kolem policajtů. Jeden říká: Ty vole viděls to?! Tam jel bavorák dvoustovkou, na zadku mu nalepená škodovka a trabant tam za něma troubil a blikal, a snažil se ja předjet!!!