VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Láďa, bezdomovec, brňák jak hrom, přijde na úřad práce a žádá tam o nějakou práci. Tam sedí dva chlápci a jeden na to: ´Láďo, my bychom ti hrozně rádi nějakou práci dali, ale máš smůlu, nic nemáme.´ Láďa se nevzdává a říká: ´Chlapi, ale já se znám s Havlem.´ Oni: ´To ti tak žerem.´ Tak Láďa vezme telefon, vytočí Pražský Hrad, tam to vezme Havel, pokecaj, takový ty fráze, jako, jak se má Dáša, nebo, tak co kdy zase zajdeme na hrba. Ti dva jako že no a co, Havla u nás zná každej. Nereagujou. Láďa: ´Chlapi, ale já se znám i s Billem Clintonem.´ Zase vytočí Bílý dům. Zase pokecaj (Jak se má Hillary,...). No a zas nic, ti dva nereagujou. ´Láďo, práci nedostaneš.´ Tak Láďa: ´Chlapi, ale já se znám i s papežem.´ Tak vezmou dodávku, dojedou do Vatikánu, tam papež zrovna slouží mši, plný kostel lidí. Láďa se pustí nahoru k oltáři, už zdálky volá: ´Nazdar Karle !´ Papež ho uvidí, roztáhne ruce, objímají se, pokecaj, jak to jde a jak se má Bůh, ...atd. Láďa se vrátí zpátky, tam stojí ti dva chlapi, úplně vodvařený, dolní čelisti spadlý až na hrudník, voči vykulený. Láďa na ně kouká: ´To jste tak hotový z toho, že se znám s papežem?´ ´Ne to ne, ale před chvilkou tudy šli dva Japonci, a ten jeden se ptal: ´Co je to za kreténa, co támhle stojí vedle Ládi?´
Chlapík přijde do bordelu a praví: ´Dobrý den, slečno, něco bych od Vás potřeboval.´ A ona zvedne telefon a volá správci pokojů v tom bordelu... a říká: ´Hele, Pepo, pokoj G4 je volnej??´ A správce říká: ´Jasně.´ Tak tam pošle toho chlapíka. Chlapík tam přijde, otevře dveře a tam leží nahá slečna s nohama od sebe. Chlapík na nic nečeká a začne se s ní milovat... Po chvilce se udělá a slečně něco vyteče z nosu... řiká si: No nic. A jede dál... udělá se podruhý a něco té slečně teče nosem, tak jí to utře a jede dál... po chvilce se udělá potřetí a vyteče jí něco z uší... utře jí to a jde si stěžovat dolů na sekretariát... Přijde tam a říká té paní: ´Prosím vás, ...té slečně na G4 teče něco z nosu a pusy... Pani zvedne telefon a zavolá správci pokojů a říká mu: ´Prosím Tě, Pepo, ta mrtvá ženská na G4 je už plná... vyhoď ji!´