VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Víte... ...proč mají blondýny nanejvýš čtyři děti? Protože si přečetly, že každé páté dítě, které se ve světě narodí, je Číňan.
Pan Novák težce onemocní, teplota každou hodinu stoupá, jeho žena prichází ze sousedního pokoje: ´Myslím, že radeji napíšu tvým rodicum, že jsi trochu nemocný,´ ríká. ´Ano, to udeláš dobre. Víš ovšem, jací jsou. Prosím te, hlavne ohleduplne.´ Za chvíli se žena vrací: ´Potrebuji poradit: pé nebo bé se píše ve slove pohreb?´