VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
´Co nám dává husa?´ - ´Fádlo.´ - ´Sádlo, ano správně, a co nám dává ještě?´ - ´Fádlo.´ - ´No, to už jsi říkal, ale co nám dává ještě kromě sádla?´ - ´Fádlo.´ - ´Podívej se, Pepíčku, zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?´ - ´V hofpodě.´ - ´Ehm..., a kdepak spí maminka?´ - ´U foufeda.´ - ´No..., a kde spinkáš ty, Pepíčku?´ - ´V poftýlce.´ - ´No vidíš! A čím se přikrýváš?´ - ´Pefinou.´ - ´No, a co je v peřině?´ - ´Pefí.´ - ´No, vidíš, takže co nám dává ještě husa?´ - ´Fádlo!´
Zdá se Ti, že jsi opuštěný? že nikoho nezajímáš? že jsi úplně bezvýznamný? že na Tobě nikomu nezáleží? že nikdo nechce o Tobě nic vědět? že nikoho nezajímá co vlastně děláš? TAK ZKUS LETOS NEPODAT DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ !!!