VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde pan Novák k veterináři a říká: ´Co mám dělat, pane doktore? Náš pes honí lidi na kole!´ Doktor chvíli přemýšlí a pak odvětí: ´Seberte mu kolo!´
´Paní, to dítě, co leží na ledě, je vaše?´ ´Jo, a co má být?´ ´Tak si ho zvedněte, vždyť se nachladí!´ ´Nebojte, nenachladí, leží tam už dva dny a ještě ani nezakašlalo.´