VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
´Co nám dává husa?´ - ´Fádlo.´ - ´Sádlo, ano správně, a co nám dává ještě?´ - ´Fádlo.´ - ´No, to už jsi říkal, ale co nám dává ještě kromě sádla?´ - ´Fádlo.´ - ´Podívej se, Pepíčku, zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?´ - ´V hofpodě.´ - ´Ehm..., a kdepak spí maminka?´ - ´U foufeda.´ - ´No..., a kde spinkáš ty, Pepíčku?´ - ´V poftýlce.´ - ´No vidíš! A čím se přikrýváš?´ - ´Pefinou.´ - ´No, a co je v peřině?´ - ´Pefí.´ - ´No, vidíš, takže co nám dává ještě husa?´ - ´Fádlo!´
Dvě blondýnky se sejdou v restauraci a povídají si: ´A co ty vlastně děláš?´ ptá se první. ´Jsem sekretářka,´ říká druhá. ´A co to obnáší?´ ´No, ráno uvařím řediteli kafe, pak napíšu nějakej dopis nebo co mi nadiktuje, pak si pohrajeme, zase něco napíšu, jdeme na oběd, potom mu zase něco napíšu, pak jdeme na večeři, no a tak pořád dokola. A co děláš ty?´ ´No, já dělám taky šlapku, akorát toho psaní nemám tolik.´