VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde pán k doktorovi a stěžuje si, že mu koktání překází v jeho práci. ´A co máte za zaměstnání?´ ´Sta-starám se o sle-slepi-pice v drůbežá-zárně.´ ´No a jak vám to může vadit?´ ´No já-já ráno vy-vyháním slepi-pice ven do ohrady, to stačí j-jen říct pi pi pi pi pi, a všech pe-pět tisíc slepi-pic je ve-venku. No ve-večer, když je mu-musím zahnat do ku-kurníku, tak na ně vo-volám kšá kšá, ono se jim mo-moc ne-nechce, ale na-nakonec všechny za-zalezou, a-až na je-jednu. A na tu se j-já ro-rozčílím, a vo-volám na ni kšá kšá, ty slepice jedna pi-pi-pi-pi-pi-pitomá, a pět ti-tisíc slepic je zase ve-venku.´
Přijde domlácená stopařka na policii a hlásí, že byla 3x znásilněná a 3x zmlácená. Policajt tlumočí vše náčelníkovi a ten prohlásí, že musí být provedena rekonstrukce případu. Dva policajti a náčelník nasednou do auta a náčelník povídá: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´Tady jsme zabočili do lesa.´ Zabočili do lesa - náčelník: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´Jeden z nich mě vytáhl a znásilnil.´ První policajt vylezl, vytáhl ji z auta a vyšukal ji. Náčelník: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´ Druhý vylezl a znásilnil mě.´ Druhý policajt vylezl a taky ji vyšukal. Náčelník: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´Třetí vylezl a taky mě znásilnil.´ Náčelník vylezl a taky ji vyšukal. Náčelník ještě udýchaně: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´Teď jsem jim řekla, že mám syfla a oni mě zmlátili...´