VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Ptá se mladý velbloud maminky. ´Mami, proč máme tak veliký řasy?´ ´No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí.´ ´A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky.´ ´No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil.´ ´A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?´ ´No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní.´ ´To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?´
´Panebože, co se ti stalo?´ ptá se hospodský, když se štamgast vbelhá do výčepu o berlích a s rukou na pásce. ´Ale, pohádal jsem se s Frantou.´ ´Vždyť to je takový mrňous! To musel mít něco pádného v ruce!´ ´No, to měl. Lopatu.´ ´A tys neměl v ruce nic?´ ´Ale jo, držel jsem v ní prso jeho manželky. Nádherná věcička - ale ve rvačce není moc platná...´