VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Víte... ...proč mají blondýny nanejvýš čtyři děti? Protože si přečetly, že každé páté dítě, které se ve světě narodí, je Číňan.
Jede Lord s Jean v kočáře a souloží. Jean se ptá : ´Lorde jak se bude jmenovat náš malý ? ´ ´James´ Najednou kočár najede na kámen a Lord spadne. Jean se ptá:´lorde, jste v pořádku?´ ´Já ano, ale James je na skle.´