VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Baví se tři chlapi, kdy je lepsi soulozit. Prvni rika: nejlepsi to je odpoledne. Date si oběd, pivko a na gauči... prostě paráda. Druhý říká: ne ne. Nejlepši je to večer, romantická veceře, postel v růžích... nic lepšího neznám. Třetí na to: Nemůžu si pomoct, ale nejlepší to je ráno. Co? Ráno? Vždyť to je hnus. Rozcuchané vlasy, smrdí ji z huby, atd.. To je sice všechno pravda, ale já mám alespoň jistotu, že jsem prvni!!
Pracuje takhle Zdena na poli a přijede k ni Pepa a rika ji: Zdeno ukaz mi kozy a dám ti 1000Kc a tak Zdena mu ukaze kozy. Za chvili rekne Pepa: Zdeno ukaz mi picu dam ti 2000Kc. A tak mu ukaze picu. A zachvili rekne Pepa: Zdeno, pojd si zapíchat, ale Zdena mu rekne, ze to tady nejde. Traktorista nabidne 5000Kc a tak si jdou zapichat. Pepa odjede a prijede jeji sef a rika: Dal ti Pepa vyplatu?