VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Pani ucitelka se pta ve tride deti: ´Tak deti jak by jste vymalovaly tridu?´ Anicka se prihlasi a rika: ´Na stenu bych dala ruzovou a na strop zlutou.´ Pani ucitelka se zepta jestli ma nekdo jeste nejaky napad. Pepicek se prihlasi a povida: ´Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou.´ Pani ucitelka se rozlobi a pozve si pepicka i tatinka do reditelny.´ Tak nam pepicku zopakuj co jsi nam rakl ve tride.´ - ´Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou!´ Tatinek se zamysli a povida: ´Ty curaku, vzdyt by to bylo moc tmavy!´
Plazí se ubožák pralesem - hladový,utrmacený a začne se modlit k bohu: ´O můj Bože,sešli mi alespoň trochu masa,ať nezajdu hlady´ Po chvíli mu seshora spadne kus nevábného masa,ale je rád,že má alespoň něco,tak ho hladově sní, Asi po půli dne dostane zase hlad,tak se pomodlí k bohu a opět mu přiletí kousek masa. Když to takhle opakuje asi týden, napadne ho, že by se mohl taky podívat, odkud se to maso vlastně teda bere. Podívá se nahoru a na stromě sedí malomocnej černoch a odlupuje si části těla : ´ Má mně ráda,nemá mně ráda ...´