VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde pan Novák k veterináři a říká: ´Co mám dělat, pane doktore? Náš pes honí lidi na kole!´ Doktor chvíli přemýšlí a pak odvětí: ´Seberte mu kolo!´
Přijde blondýnka se psem ke zvěrolékaři a řiká mu, že psovi dává všechno co pes má mít a on, že pořád nežere a nežere. Doktor se na něj podívá a povídá: ´To bude asi tím, protože je vycpanej.´