VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Ptá se mladý velbloud maminky. ´Mami, proč máme tak veliký řasy?´ ´No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí.´ ´A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky.´ ´No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil.´ ´A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?´ ´No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní.´ ´To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?´
Prijde ženská do kostela, jde hnedka za farárem a ríká mu: ´Otce já jsem zhrešila.´ Tak knez rekne: ´Pojd dozadu a rekneš mi, jak jsi zhrešila.´ V zákristii jí sundá podprsenku a ríká: ´Tak takhle jsi zhrešila?´ ´Víc´, odpovídá žena. Tak farár jí šáhne mezi nohy a ríká: ´Tak takhle jsi zhrešila?´ A ona povídá: ´Víc.´ ´Tak to je fantazie´, ríká farár a strcí jí ho tam a povídá: ´Tak takhle jsi zhrešila?´ ´Ješte víc´, povídá. Farárovi to zacne už porádne vrtat hlavou a tak se jí zeptá: ´A jak jsi, prosím te, mohla ješte víc zhrešit, to mi teda povez!´ A ona: ´Nakazila jsem ho...´