VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
´Co nám dává husa?´ - ´Fádlo.´ - ´Sádlo, ano správně, a co nám dává ještě?´ - ´Fádlo.´ - ´No, to už jsi říkal, ale co nám dává ještě kromě sádla?´ - ´Fádlo.´ - ´Podívej se, Pepíčku, zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?´ - ´V hofpodě.´ - ´Ehm..., a kdepak spí maminka?´ - ´U foufeda.´ - ´No..., a kde spinkáš ty, Pepíčku?´ - ´V poftýlce.´ - ´No vidíš! A čím se přikrýváš?´ - ´Pefinou.´ - ´No, a co je v peřině?´ - ´Pefí.´ - ´No, vidíš, takže co nám dává ještě husa?´ - ´Fádlo!´
Jede papež v papamobilu a běží za ním blondýnka. Papež povídá: ´Zastavte, dcera se chce asi vyzpovídat.´ Ale ochranka zastavit nedovolí, co kdyby to byla teroristka? Blondýnka běží dál podle vozu a po pěti kilometrech sotva popadá dech. Papež říká ochrance: ´Podívejte se, jak je ta dcera vytrvalá. To bude něco důležitého. Zastavte!´ Ochranka má své příkazy a zase odmítne. Ujedou dalších deset kilometrů, blondýnka už nemůže, ale je jim pořád v patách. Teď se papež na ochranku opravdu rozzlobí: ´Stát!´ Utrmácená blondýnka doklopýtá k papamobilu a povídá: ´Prosila bych dva kopečky! Čokoládovou a vanilkovou!´