VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Bush to má malé, Clinton to má průměrné, Schwanzinegerr to má dlouhé, Madona to nemá, Papež to má, ale nepoužívá to. CO TO JE? ... Příjmení...
Přijde Hitler do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne: ´Ó děkuji Ti, že jsi mi dal Rakousko.´ ´Máš štěstí.´ ´Ó děkuji Ti Pane, že jsi mi dal Čechy.´ ´Máš štěstí.´ Hitler se podiví, ale pokračuje: ´Ó děkuji Ti, že jsi mi dal Francii.´ ´Máš štěstí,´ zní znovu odpověď Ježíše. Hitlerovi to již nedá a tak se zeptá: ´Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?´ ´Protože kdybych neměl přibité nohy, tak Tě kopnu do držky.´