VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
´Co nám dává husa?´ - ´Fádlo.´ - ´Sádlo, ano správně, a co nám dává ještě?´ - ´Fádlo.´ - ´No, to už jsi říkal, ale co nám dává ještě kromě sádla?´ - ´Fádlo.´ - ´Podívej se, Pepíčku, zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?´ - ´V hofpodě.´ - ´Ehm..., a kdepak spí maminka?´ - ´U foufeda.´ - ´No..., a kde spinkáš ty, Pepíčku?´ - ´V poftýlce.´ - ´No vidíš! A čím se přikrýváš?´ - ´Pefinou.´ - ´No, a co je v peřině?´ - ´Pefí.´ - ´No, vidíš, takže co nám dává ještě husa?´ - ´Fádlo!´
Jde tatinek se synkem kolem drogerie, kde jsou za vylohou vystavene kondomy. Synek se pta taty ´Co to je?´ a tata odpovi ´To je na bezpecny sex.´ Na to synek ´Aha, to nas ve skole ucili a proc jsou v balicku 3?´ tata ´No, to je pro stredoskolaky - jeden na patek, jeden na sobotu a jeden na nedeli.´ synek ´A proc tady ten balicek ma 6?´ tata ´To je pro vysokoskolaky - 2 na patek, 2 na sobotu, 2 na nedeli.´ synek ´A tato, tady jich je 12?´ tata ´No´ vzdychne ´To je pro nas zenaty muze - 1 na leden, jeden na unor, jeden na brezen .....