VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde za paní učitelkou chlapec z třetí třídy a říká: ´Paní učitelko, nechoďte prosím do lesa, sežerou vás tam.´ Učitelka jen zakýve hlavou a nevšímá si ho. Za chvíli přijde chlapec znova a říká: ´Paní učitelko, nechoďte prosím do lesa, sežerou vás tam.´ Učitelka nevydrží a zeptá se: ´A proč bych se jako měla bát?´ Chlapec odpovídá: ´Protože jsem slyšel toho nového tělocvikáře s panem fyzikářem, jak si říkají, Pane kolego, tu novou kolegyni tak dostat do lesa, to by bylo žrádlo, co?´
Přijede pohřební vůz před věžák. Vyleze z něj funebrák, vytáhne dvě rakve, sedne si na ně a svačí. Nějaká paní ve 2.patře na něj volá: ´Prosím Vás co tady děláte, tady nikdo neumřel, to bych musela vědět.´ Ale on jako by se ho to netýkalo pokračuje ve svačince. A ta hrozná bába zase : ´Vždyť Vám říkám, že tady nikdo neumřel, to bych o tom musela vědět.´ Načež on odpoví: ´Milá paní, nevíte jestli tady bydlí paní Nováková ?´ Ona: ´To jsem já.´ Funebrák:´Vezu Vám děti z pionýrského tábora.´