VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
´Co nám dává husa?´ - ´Fádlo.´ - ´Sádlo, ano správně, a co nám dává ještě?´ - ´Fádlo.´ - ´No, to už jsi říkal, ale co nám dává ještě kromě sádla?´ - ´Fádlo.´ - ´Podívej se, Pepíčku, zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?´ - ´V hofpodě.´ - ´Ehm..., a kdepak spí maminka?´ - ´U foufeda.´ - ´No..., a kde spinkáš ty, Pepíčku?´ - ´V poftýlce.´ - ´No vidíš! A čím se přikrýváš?´ - ´Pefinou.´ - ´No, a co je v peřině?´ - ´Pefí.´ - ´No, vidíš, takže co nám dává ještě husa?´ - ´Fádlo!´
Jde babička s dědečkem k doktorovi na prohlidku, ale babička se zepta nenapadně doktora, co udělat aby dědkovi zase stál. Doktor dá babce pilulky, aby mu dala jednu do polivky a bude mu stat jako za mlada. Tak jdou domu, babka uvaří polívku a da tam půlku lahvičky pilulek. Jde za dědkem a dává mu tu polivku. Na dědku vem si, je dobrá. Nechci babko. Dědku vem si ji prosím. Babko kdo by ti to žral - vždyť v tom stojej všechny nudle!!!