VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Víte... ...proč mají blondýny nanejvýš čtyři děti? Protože si přečetly, že každé páté dítě, které se ve světě narodí, je Číňan.
Rodiče vzali Honzíka na nuda pláž. Honzík se ptá maminky: ´A mami, proč má některej pán toho pinďourka velkýho a některej malýho?´ ´To podle toho, jak je kterej z nich chytrej.´ Za chvíli Honzík povídá: ´Mami, hele, tatínek kouká támhle na tu paní a je čím dál tím chytřejší.´