VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
1 dubna jede rodina na vylet a havarují.Otec leží v nemocnici a příjde k němu doktor a říka:Mám pro Vás dvě špatný zpávy a jednu dobrou,kterou chcete první?Tak ty špatný.Doktor:Vaše dcera co byla tak kráná má zdeformovanej obličej a ta co tancovala tý jsme amputovali nohy.A teď tu dobrou:Apríl všichni jsou mrtví!
Vrati se dcera z pionyrskeho tabora domu, lehne si na postel a povzdechne si: ´Konecne u sebe.´ Slysi to jeji otec a nastvane rika: ´Jak u sebe? Snad u nas, ne?´ A dcera odpovi: ´Ale nohy ...´