VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde za paní učitelkou chlapec z třetí třídy a říká: ´Paní učitelko, nechoďte prosím do lesa, sežerou vás tam.´ Učitelka jen zakýve hlavou a nevšímá si ho. Za chvíli přijde chlapec znova a říká: ´Paní učitelko, nechoďte prosím do lesa, sežerou vás tam.´ Učitelka nevydrží a zeptá se: ´A proč bych se jako měla bát?´ Chlapec odpovídá: ´Protože jsem slyšel toho nového tělocvikáře s panem fyzikářem, jak si říkají, Pane kolego, tu novou kolegyni tak dostat do lesa, to by bylo žrádlo, co?´
Maminka před obchodem s botičkama tluče dítě hlava nehlava a už už to vypadá ,že ho zabije.Vidí to pán,kterému to není fuk a tak zakročí.Pak se zeptá : ženská proč jste to dítě vlastně tak surově bila? A maminka odpoví: vždyť je to blbec ,koupila jsem mu kecky a ony jsou mu malý!!!!