VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
´Co nám dává husa?´ - ´Fádlo.´ - ´Sádlo, ano správně, a co nám dává ještě?´ - ´Fádlo.´ - ´No, to už jsi říkal, ale co nám dává ještě kromě sádla?´ - ´Fádlo.´ - ´Podívej se, Pepíčku, zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?´ - ´V hofpodě.´ - ´Ehm..., a kdepak spí maminka?´ - ´U foufeda.´ - ´No..., a kde spinkáš ty, Pepíčku?´ - ´V poftýlce.´ - ´No vidíš! A čím se přikrýváš?´ - ´Pefinou.´ - ´No, a co je v peřině?´ - ´Pefí.´ - ´No, vidíš, takže co nám dává ještě husa?´ - ´Fádlo!´
Ve skole povida pani ucitelka: A cim je tvuj tatinek, Jirko? On je pekar. Hmm, to je hezke, na to pani ucitelka, pece nam, deti, chleb. A tvoje maminka je cim, Marusko? Sim, ona je zdravotni sestra. Aha, vidite deti, stara se o nemocne. To je krasne povolani! A co ty Honziku? Muj tatinek tancuje nahatej v gayklubu. Hmmmm, povida pani ucitelka, i takova zamestnani jsou… O prestavce prijde za Honzikem a povida: Opravdu tvuj otec tancuje v tom klubu? A Honzik odveti: Ne, on pracuje v Microsoftu, ale my se za to vsichni stydime.