VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
1 dubna jede rodina na vylet a havarují.Otec leží v nemocnici a příjde k němu doktor a říka:Mám pro Vás dvě špatný zpávy a jednu dobrou,kterou chcete první?Tak ty špatný.Doktor:Vaše dcera co byla tak kráná má zdeformovanej obličej a ta co tancovala tý jsme amputovali nohy.A teď tu dobrou:Apríl všichni jsou mrtví!
´Pani doktorko, jak na to jsem? Co srdce?´ ´Je v poradku, s tim se klidne dozijete sedesatky,´ uklidnuje doktorka Koubkova. ´Ale mne je sedesat zitra!´ ´No vidite, nerikala jsem vam to?´