VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Na místo u policie se hlásí tři uchazeči. U pohovoru se ptají prvního: ´Kolik je 2+2?´ - ´Eee..pět?´ - ´Špatně, je to čtyři, ale jen jste se trochu zmýlil, tak vás ještě vezmeme.´ Pak přijde druhý a ptají se ho: ´Kolik je 2+2?´ - ´No, to bude asi tři, ne?´ - ´Kdepak, jsou to čtyři, ale jen jste se trochu zmýlil, tak my vás ještě vezmeme.´ Pak přijde třetí a toho se zeptají: ´Kolik je 2+2?´ - ´Čtyři.´ - ´No, je to sice správně, ale je nám líto, všechna místa jsou už obsazena!´
Pani ucitelka se pta ve tride deti: ´Tak deti jak by jste vymalovaly tridu?´ Anicka se prihlasi a rika: ´Na stenu bych dala ruzovou a na strop zlutou.´ Pani ucitelka se zepta jestli ma nekdo jeste nejaky napad. Pepicek se prihlasi a povida: ´Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou.´ Pani ucitelka se rozlobi a pozve si pepicka i tatinka do reditelny.´ Tak nam pepicku zopakuj co jsi nam rakl ve tride.´ - ´Na stenu bych namrdal hnedou a na strop bych namrdal cernou!´ Tatinek se zamysli a povida: ´Ty curaku, vzdyt by to bylo moc tmavy!´