VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
´Co nám dává husa?´ - ´Fádlo.´ - ´Sádlo, ano správně, a co nám dává ještě?´ - ´Fádlo.´ - ´No, to už jsi říkal, ale co nám dává ještě kromě sádla?´ - ´Fádlo.´ - ´Podívej se, Pepíčku, zkusíme to jinak. Kde spí tatínek?´ - ´V hofpodě.´ - ´Ehm..., a kdepak spí maminka?´ - ´U foufeda.´ - ´No..., a kde spinkáš ty, Pepíčku?´ - ´V poftýlce.´ - ´No vidíš! A čím se přikrýváš?´ - ´Pefinou.´ - ´No, a co je v peřině?´ - ´Pefí.´ - ´No, vidíš, takže co nám dává ještě husa?´ - ´Fádlo!´
David Coperfield jede na návštěvu do ČR. Na hraničním přechodu ho zastaví celníci: ´Mistře, mohl byste nám ukázat néjaké to kouzlo?´ ´Ale jiste...´ a nechá na kapotě svého vozu zmizet šálek kávy. ´Hmm, to je dobrý, ale to my umíme lepší - vidíte támhle ty tři kamióny plný lihu?´ ´Ano, vidím´ Celník orazítkuje tři dokumenty : ´Čáry máry fuk - a je tam hrášek´