VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Baví se tři chlapi, kdy je lepsi soulozit. Prvni rika: nejlepsi to je odpoledne. Date si oběd, pivko a na gauči... prostě paráda. Druhý říká: ne ne. Nejlepši je to večer, romantická veceře, postel v růžích... nic lepšího neznám. Třetí na to: Nemůžu si pomoct, ale nejlepší to je ráno. Co? Ráno? Vždyť to je hnus. Rozcuchané vlasy, smrdí ji z huby, atd.. To je sice všechno pravda, ale já mám alespoň jistotu, že jsem prvni!!
Prijde ženská do kostela, jde hnedka za farárem a ríká mu: ´Otce já jsem zhrešila.´ Tak knez rekne: ´Pojd dozadu a rekneš mi, jak jsi zhrešila.´ V zákristii jí sundá podprsenku a ríká: ´Tak takhle jsi zhrešila?´ ´Víc´, odpovídá žena. Tak farár jí šáhne mezi nohy a ríká: ´Tak takhle jsi zhrešila?´ A ona povídá: ´Víc.´ ´Tak to je fantazie´, ríká farár a strcí jí ho tam a povídá: ´Tak takhle jsi zhrešila?´ ´Ješte víc´, povídá. Farárovi to zacne už porádne vrtat hlavou a tak se jí zeptá: ´A jak jsi, prosím te, mohla ješte víc zhrešit, to mi teda povez!´ A ona: ´Nakazila jsem ho...´