VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Baví se tři chlapi, kdy je lepsi soulozit. Prvni rika: nejlepsi to je odpoledne. Date si oběd, pivko a na gauči... prostě paráda. Druhý říká: ne ne. Nejlepši je to večer, romantická veceře, postel v růžích... nic lepšího neznám. Třetí na to: Nemůžu si pomoct, ale nejlepší to je ráno. Co? Ráno? Vždyť to je hnus. Rozcuchané vlasy, smrdí ji z huby, atd.. To je sice všechno pravda, ale já mám alespoň jistotu, že jsem prvni!!
Jdou 3 chlapi do hospody a prou se, kdo ho ma delsiho. Jeden povida: ´To ja mam co delat, abych ho nasoukal do manzelky.´ A vytahne ho na stul. Ten druhy: ´To nic neni. To ja ho tam nenasoukam vubec.´ A vytahne ho na stul. A ten treti: ´Bridilove. Tak to tudle moje manzelka myslela, ze se ji v posteli plazi anakonda. ´A vytahne ho na stul. A pak tam prijde buzerant a povida: ´No ne, svedsky stoly, to ja nejradsi.´