VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde za paní učitelkou chlapec z třetí třídy a říká: ´Paní učitelko, nechoďte prosím do lesa, sežerou vás tam.´ Učitelka jen zakýve hlavou a nevšímá si ho. Za chvíli přijde chlapec znova a říká: ´Paní učitelko, nechoďte prosím do lesa, sežerou vás tam.´ Učitelka nevydrží a zeptá se: ´A proč bych se jako měla bát?´ Chlapec odpovídá: ´Protože jsem slyšel toho nového tělocvikáře s panem fyzikářem, jak si říkají, Pane kolego, tu novou kolegyni tak dostat do lesa, to by bylo žrádlo, co?´
Přijde navštívit kamarád kamaráda do nemocnice a ptá se: ´To tě přejel tank, nebo co, že seš tak zřízenej?´ ´Nejdřív mě přejelo auto a pak jsem spadl pod koně.´ ´No prosím tě, a co bylo dál?´ ´Pak mě přejela tramvaj, po ní lokomotiva a pak mě mlátila labuť.´ ´Proboha, a co bylo dál?´ ´Dál už nic, pak už ten pitomej kolotoč někdo vypnul.´