VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Na místo u policie se hlásí tři uchazeči. U pohovoru se ptají prvního: ´Kolik je 2+2?´ - ´Eee..pět?´ - ´Špatně, je to čtyři, ale jen jste se trochu zmýlil, tak vás ještě vezmeme.´ Pak přijde druhý a ptají se ho: ´Kolik je 2+2?´ - ´No, to bude asi tři, ne?´ - ´Kdepak, jsou to čtyři, ale jen jste se trochu zmýlil, tak my vás ještě vezmeme.´ Pak přijde třetí a toho se zeptají: ´Kolik je 2+2?´ - ´Čtyři.´ - ´No, je to sice správně, ale je nám líto, všechna místa jsou už obsazena!´
Přijde domlácená stopařka na policii a hlásí, že byla 3x znásilněná a 3x zmlácená. Policajt tlumočí vše náčelníkovi a ten prohlásí, že musí být provedena rekonstrukce případu. Dva policajti a náčelník nasednou do auta a náčelník povídá: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´Tady jsme zabočili do lesa.´ Zabočili do lesa - náčelník: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´Jeden z nich mě vytáhl a znásilnil.´ První policajt vylezl, vytáhl ji z auta a vyšukal ji. Náčelník: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´ Druhý vylezl a znásilnil mě.´ Druhý policajt vylezl a taky ji vyšukal. Náčelník: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´Třetí vylezl a taky mě znásilnil.´ Náčelník vylezl a taky ji vyšukal. Náčelník ještě udýchaně: ´No a co bylo teď?´ Stopařka: ´Teď jsem jim řekla, že mám syfla a oni mě zmlátili...´