VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Ptá se mladý velbloud maminky. ´Mami, proč máme tak veliký řasy?´ ´No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí.´ ´A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky.´ ´No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil.´ ´A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?´ ´No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní.´ ´To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?´
Přivede Deméter domů koňe a Eržika mu řiká:,,Vždyť ten kůň je slepý!´. ,,Není slepý!´, odpoví Deméter. ,,Tak se s ním rozběhni proti zdi.´ Kůň se rozběhne a o stěnu se zabije. ,,Tak vidíš že byl slepí.´ Deméter s vážnou tváří odpoví:,,On nebyl slepý, on byl odvážný.´