VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Přijde pan Novák k veterináři a říká: ´Co mám dělat, pane doktore? Náš pes honí lidi na kole!´ Doktor chvíli přemýšlí a pak odvětí: ´Seberte mu kolo!´
Říká maminka: ´Pepíčku, co děláš?´ Pepíček odpoví: ´Ale jen zatloukám hřebík.´ ´Tak ať se nebouchneš do prstu.´ ´Šílíš?!! Nejsem blbej, drží mi ho Alenka.´