VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Zvířátka se rozhodli že pojedou na výlet. Všichni už jsou v autě jen žabka ještě povídá: ´Co když jsem něco zapomněla´! A běžela dom a za 15 minut se vrátila a říká: ´Ještě chvíli asi jsem si zapomněla zrcátko´ Dalších 15 minut. ´Už je to všechno, ne, ne, počkejte´ Všichni nervózní a po 30 minutách až se žába vrátí říká Vlk: ´Ta ZELENÁ SVINĚ s nama nejede´, žába na to: ´Chudák krokodýl, tak se těšil´!
Závodníci se sejdou večer před závodama na chatě, kde se bude nocovat. Bohužel přijelo ale hrozně moc účastníků a tak je samozřejmě jak to na horách často chodí málo postelí - ale není problém, rozhodne se, že se bude spát po třech. Jedna trojička je hrozně nedočkavá a tak jdou všichni 3 brzy spát aby byli ráno na závody dobře vyspaní a fit a měli šanci na výhru. Tak si lehnou všichni tři vedle sebe do postele a brzy usnou. Ráno se probudí jeden na kraji a tak si mrmle: ´Kurva to teda byla noc - celou noc se mně zdálo že mi někdo honil péro!´ Chvíli na to se probudí ten na druhém kraji postele a říká: ´Do píči to teda byla ale noc - celou dobu se mi zdálo že mi někdo honí péro!!!´ V tom se probudí ten uprostřed, celý mokrý a říká: ´Kámoši nebudete mi věřit, co se mně celou noc zdálo: Už jsem běžel ty závody a měl dvě takhle (gestikulace) krátké hůlky !!!´