VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Sekretárka: Mám takový problém s Windows.... Hotline: Co máte na monitoru? Sekretárka: Eee...kvetinác. Hotline: Ne, chtel jsem ríct - co je tam napsáno? Sekretárka: A jo tak...no...Sony !
Povidaji si dve babky na navsi: ´Tak co ta Vase vnucka dostala od toho Itala?´ ´No povidala, ze syfilis.´ ´A co to je?´ ´No to ja nevim. Ale asi je to vetsi nez Mercedes.´ ´A jak to?´ No protoze povidala, ze jestli je to fakt pravda, tak se v tom poveze cela vesnice.´