VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
V letadle letí medvěd,zajíc a papoušek.Po chvíli papoušek křikne na medvěda: ´hele naval cigáro!´ Medvěd je mírně naštvaný, ale cigáro mu dá. O vteřinu později papoušek křikne: ´a kdo mi zapáli?´ Medvěd je více naštvaný, ale papouškovi zapáli. Zajíc se na to kouká a říká: ´hele medvěde, a mně cigáro nedáš?´. V medvědovi to už vře, ale cigáro mu dá. ´No a co zapálit?´ Medvěd to už nevydrží a papouška i zajíce vyhodí ven z letadla. Jak si tak letí dolů k zemi papoušek se ptá zajíce: ´ty, zajíci a umíš lítat?´ ´a sakra, no to teda kurva neumím´ ´tak proč jebeš do medvěda?´
Závodníci se sejdou večer před závodama na chatě, kde se bude nocovat. Bohužel přijelo ale hrozně moc účastníků a tak je samozřejmě jak to na horách často chodí málo postelí - ale není problém, rozhodne se, že se bude spát po třech. Jedna trojička je hrozně nedočkavá a tak jdou všichni 3 brzy spát aby byli ráno na závody dobře vyspaní a fit a měli šanci na výhru. Tak si lehnou všichni tři vedle sebe do postele a brzy usnou. Ráno se probudí jeden na kraji a tak si mrmle: ´Kurva to teda byla noc - celou noc se mně zdálo že mi někdo honil péro!´ Chvíli na to se probudí ten na druhém kraji postele a říká: ´Do píči to teda byla ale noc - celou dobu se mi zdálo že mi někdo honí péro!!!´ V tom se probudí ten uprostřed, celý mokrý a říká: ´Kámoši nebudete mi věřit, co se mně celou noc zdálo: Už jsem běžel ty závody a měl dvě takhle (gestikulace) krátké hůlky !!!´