VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Je finále olympijských her v řecko-římském zápase. Dostane se do něj Američan a Rus, kterého ještě nikdo neporazil pro jeho chvat zvaný ´Preclík´. V den zápasu se Američanův trenér opozdí v dopravní zácpě a když přiběhne do haly, Američan už přebírá zlatou medaili. trenér začne vykřikovat: ´Ty jsi to dokázal, jak jsi se vyhnul Preclíku?´ ´Neblázni, nebyli jsme tam ani 5 vsteřin a už mě v něm měl.´ ´A jak jsi se z toho dostal?´ ´Jak jsem byl tak zkroucený, tak jsem viděl nad hlavou varlata, tak jsem se natáhl a vší silou kousnul´ ´To je neuvěřitelné...´ ´Taky jsem nevěřil, co chlap zvládne, když se kousne do vlastních koulí.´
Je černoušek a koupe se v Nilu.Vyleze z vody a je bílej. S radostnou tváří jde k mamince a říká,,Mami,dívej!Já jsem bílej!´A maminka opáčí,,Teď mě neotravuj!Nevidíš ,že dělám koláče!Běž za tatem!´Jde tedy za tatem.,,Tati,já jsem bílej!,,Teď mě neotravuj,přidělávám poličku! Černoušek se naštve a povídá.,,Teprve 5 minut jsem bílej a už mě ti černoši pěkně serou!