VTIPY - o blondýnkách, černý humor, doktoři, ze školy, hádanky, o Pepíčkovi, kameňáky, o lordech, o sexu, policajti, úředníci, politici, somálci, ostatní ...
Ptá se mladý velbloud maminky. ´Mami, proč máme tak veliký řasy?´ ´No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí.´ ´A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky.´ ´No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil.´ ´A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?´ ´No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní.´ ´To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?´
V hospode se baví 3 chlapy. První: ´pánové, mě se klepe ruka tak, že nedonesu kafe na stůl, abych ho nerozlil.´ Druhej: ´To nic není, já vyklepu i brambory z talíře!´ A třetí: ´Na mě stejně nemáte. Já než se na hajzlu vymočim, tak se třikrát udělam.´